درباره ما


مجموعه "یدک اتوماتیو" توسط تیمی از افرادی مجرب در حرفه قطعات یدکی بنا شده و با توجه به تجارب کاری در بازار لوازم یدکی داخل و خارج از کشور شروع به فعالیت نمود، تا در همین راستا یک از وارد کنندهای قطعات در زمینه چراغ خودرو و سیستم برقی الکتریکی خودرو های خارجی باشد .

 با توجه به، وجود تیم های کارآزموده در داخل و خارج از کشور و همچنین شناخت از موقعیت بازارهای داخلی و خارجی در طی سالیان متمادی بر آن شدیم تا با فعالیت در فضای مجازی به حیطه کاری خود گسترش دهیم و به شما عزیزان در این زمینه اگاهی  بیشتر در قبال خریدی مطمئن ارائه دهیم .

این مجموعه در سال 1397 به اختصار به " یدکتــــــــیوٌ " تغییر نام داد .

این نام که ترکیبی از " یدکــ " و " اتوماتیــــو" میباشد به معنای " پویا در قطعات یدکی خودرو" میباشد. به گونه ای که با به زبان آوردن این اسم دو کلمه "یدک" و"اکتیو"همزمان شنیده میشود .

مجموعه " یدکتیو " این امکان را به خریداران میدهد که بازار لوازم یدکی را به خود نزدیک ببینند و اطمینان خاطر از خریدی اینترنتی را تجربه کنند .

یدکتیو" دست فعال شما در بازار قطعات یدکی " است و این قابلیت را به شما میدهد تا اجناس باب میل خودتان را پیدا کنید و حس خرید حضوری و زنده را در فضای مجازی تجربه کنید .